fbpx

Ansatte

Dette er de du møter på kontoret hos oss, eller om du tar en telefon.

I tillegg har vi en stadig større team «på gulvet» som gjør jobben med å utvikle og produsere de produktene du trenger!

Administrasjon

Roy-Arne Breivik

Roy-Arne Breivik

Administrerende direktør

☎     921 10 003
@     roy@x-tech.no

Jonny Stiby

Jonny Stiby

Salgsdirektør

☎     952 75 988
@     jonny@x-tech.no

Lasse Uppman

Lasse Uppman

Salgs- og markedssjef

☎     918 98 884
@     lasse@x-tech.no

Tarjei Rørtveit

Tarjei Rørtveit

Produksjonssjef

☎     991 07 420
@     tarjei@x-tech.no

Vegar Fossheim

Vegar Fossheim

Teknisk sjef

☎     413 35 279
@     vegar@x-tech.no

Lillian Nicolaysen

Lillian Nicolaysen

HMS-ansvarlig

☎     959 26 439
@     lillian@x-tech.no

Stig Tore Jensen

Stig Tore Jensen

Lagersjef

☎     951 49 308
@     stig@x-tech.no

Blikkenslager

Bjørn Egil Halvorsen

Bjørn Egil Halvorsen

Blikkenslager

☎     911 42 583
@     bjorn@x-tech.no

Mekanisk / sveiseverksted

Brynjar Løkken

Brynjar Løkken

Catalin Creu

Catalin Creu

Alexander Solhoff

Alexander Solhoff

Service

Lukas Jentoftsen

Lukas Jentoftsen

Avdelingsleder Service

☎     469 36 187
@     lukas@x-tech.no

Tommy Rubach

Tommy Rubach

Kristoffer Andreas Paulsen

Kristoffer Andreas Paulsen

Martin Tegnander

Martin Tegnander

Ken Jenssen

Ken Jenssen

Emil Selnes

Emil Selnes

Kontakt oss

Kontaktinfo

Måkeveien 21A, 8450 Stokmarknes

+47 484 70 003

post@x-tech.no